Witamy Was na stronie projektu Best-ReMaP – Best-ReMaP

Best-ReMaP

LOGO SUM

Witamy Was na stronie projektu Best-ReMaP

Z dumą witamy Was na stronie projektu Best-ReMaP, w którym Śląski Uniwersytet Medyczny pełni rolę partnera i aktywnego uczestnika. To dla nas niezwykła przyjemność, ale i zobowiązanie, być częścią tego innowacyjnego przedsięwzięcia, które ma na celu poprawę wyborów i nawyków żywieniowych obywateli Europy, która w dłuższej perspektywie czasu przyczyni się do wydłużenia lat życia w zdrowiu na poziomie poszczególnych państw członkowskich i UE.

Współpraca przy projekcie Best-ReMaP pozwala nam wspólnie dążyć do istotnych celów, takich jak monitorowanie zmian w składzie żywności, regulacje dotyczące reklamy żywności dla dzieci czy doskonalenie procesów zaopatrzenia publicznych placówek edukacyjnych i opiekuńczych w zdrowe posiłki.

Jesteśmy przekonani, że nasza wspólna praca przyczyni się do realnych zmian w sposobie, w jaki postrzegamy i konsumujemy żywność. Dzięki wykorzystaniu naszego know-how medycznego i naukowego, mamy szansę nie tylko podnosić świadomość, ale także wprowadzać praktyczne rozwiązania oraz tworzyć naukę odpowiedzialną społecznie.

Zapraszamy Was do aktywnego udziału w projekcie Best-ReMaP i do korzystania z bogactwa informacji oraz rozwiązań, które na tej stronie znajdziecie. Wasza obecność i zaangażowanie są dla nas niezwykle cenne. Razem kształtujemy lepszą przyszłość poprzez zdrowszą żywność i świadome wybory.

Dziękujemy, że jesteście z nami!